OSMANİYE BAHÇE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bahçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ürettiği Yüz Siperlikleri Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine teslim edildi.

Çeşitli ülkelerden bildirimi yapılan yeni bir tipe bağlı Corona virüs hastalığı  tüm dünya için Halk sağlığı tehdidi oluşturmaktadır. ülkemizde Dünya Sağlık Örgütünün  önerileri dikkate alınarak gerekli önlemler alınmaktadır. Bilindiği üzere hastalık dünyada yayılmaya devam etmektedir ve  yüzden fazla ülkede hastalık bildirimi yapılmıştır. Bahçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine Teknolojileri öğretmenlerimiz bu mücadele biz de varız dedi ve 3D yazıcıda yapmış oldukları yüz koruyucu siperlikler in üretimine başladı. Öğretmenlerimizin yapmış oldukları 40 adet yüz koruyucu siperlikleri ilçemizde bulunan Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Başhekimi Dr. Bülent KOCA`ya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Üzeyir AKSOY Okul Müdürü Müberra KAYDIRICI ve Makine Tekstil Yerleri Alanı Öğretmenleri Ömer ERTAŞ tarafından teslim edilmiştir. Bölüm öğretmenlerimiz üretime devam etmekte olup her hafta hazır olan ürünler ihtiyaç duyulan kurumlara teslim edilecektir.
Bahçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ürettiği Yüz Siperlikleri Bahçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine teslim edildi.

20-04-202020-04-2020

Bahçeli Evler Mahallesi, Yaşar Fettahlıoğlu caddesi No1A - 3288612011

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.